KONST / Litografier / Färglitografi 12455237
nr 1245 5237
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/260. Motivet: 48x36 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:45:07
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)